Teenused

Aftermovies

Vajate oma sündmuse kokkuvõtet efektse video näol? Oleme teinud järelvideosid kliendipäevadele ja firmaüritustele. Klientideks näiteks Promo Cash&Carry, Lõunakeskus, Sanitex, Myfitness, Sportland.

Videoülekanded veebi

Tahate olla nähtav korraga paljudele? Soovite, et ettevõte harukontorid üle maailma näeks teie presentatsiooni? Soovite oma sündmusele laiapõhjalist veebikajastust ja vaatajaskonda? Omame videotehnikat, mis võimaldab teha ülekandeid põhilistele striiming-platvormidele või kasvõi teie ettevõtte siseveebi.

Live-video ekraanidele

Võime toota LED-ekraanidele otsepilti koos muliticam salvestusega. Mitmikkaamera võtete kogemus saadete “Eesti parim pagar” (TV3) ning “Eesti halvim autojuht” (TV3) tootmisest ning eriprojektidest (NCAB Kõrvemaa Race).

Reklaamklipp / korporatiiv-video

Vajate personaalsemat lähenemist? Tahate oma sõnumit edastada kindlale sihtgrupile, potentsiaalsetele klientidele ja koostööpartneritele? Soovite, et teie ettevõtte tegemised oleks arusaadavad universaalselt ning ei vajaks seletamist meilitsi või slaididega? Võime toota reklaamklipi või korporatiiv-video alates stsenaarsest plaanist, tekstidest, salvestusest kuni montaaži ja viimistluseni.

Animatsioonid ja liikuv graafika

Oleme loonud animatsioone ja liikuvat graafikat LED ekraanidele erinevatele sündmuste raames. Animatsioonid koos suurte ekraanidega on eriti efektiivsed sõnumiedastajad ning püüavad pilku! Näiteks Lõunakeskuse “Imede öö” suursündmus, erinevad liikuvad logod firmasündmustel, sõnumid koos fotode ja videoga.

Tehniline teostus

Soovite teha sündmust, kuid ei taha oma pead vaevata tehniliste küsimustega? Korraldame ürituste tehnilise poole ideest lõpliku lahenduseni. Lava, heli, valgus, ekraanid, rigging, videoproduktsioon.